Hakkımızda

Ben Sait (Cahit) BUÇAN. 1998 yılında eski garaj girişinde Parpali Perde ile başladığım perde sektöründeki çalışmalarımı,  eski garaj girişi ve trafo ilerisindeki mağazalarımla ve bana olan güveninizle ocak 2007 tarihine kadar devam ettirdim. Şubat 2007 tarihinde Parpali Perdeyi devrederek bağlarımı kopardım.

Geçen bu süre içinde sizlerin bana olan güveni, memnuniyeti ve on yıllık deneyimim beni yeni oluşumlara sürükledi. 

Bu düşünce doğrultusunda önce biz kardeşler ( Sami-Sait-Hasan BUÇAN), sonrada kendi sektöründe dünya öncülerinden olan TAÇ markası ile anlaşarak perde ve ev tekstili bayiliğini ilçemize taşıdık.  Yeni TAÇ KONSEPT mağazamız TUTASTE PERDE VE EV TESTİLİ yeni yerinde deneyimli elemanlarıyla 29 Mayıs 2007 tarihinde hizmetinize açıldı. Daha önce perde sektöründe olan çalışmalarımıza, ürün yelpazesini genişleterek ev tekstilini de kattık. TAÇ kalitesi ve garantisi ile sunduğumuz ürünleri mağazamızda bulabilirsiniz. 

Her türlü tül-perde, katlamalı perde ve yatak örtüsü imalatları bünyemizde yapıldığı gibi kumaş stor, ahşap stor, metal jaluzi, ahşap jaluzi, rustik, dikey perde ve yatak örtüsü çeşitleri mevcut olup katalog seçimi ile ihtiyacınıza göre hazırlanmaktadır.

Size bir telefon kadar yakın olan TUTASTE PERDE VE EV TEKSTİLİ, ev ve işyerlerinizden ölçüleri alıp imalatını yaptıktan sonra ücretsiz olarak montajını yapmaktadır. Kısaca ev ve işyerlerinizi TAÇ landırıyoruz.

Saygılarımızla.

United Kingdom Free Bets Bookmakers
Revew WillHill Here 100% bonus

Ladbrokes check here

Review Betfairclick here bonus